ART / Misc. paintings / Picture 15175096
nr 1517 5096
PICTURE
Gratulationskort. Signed, dated 1828, 'Gifet af jungfrun Maria Lundholm, Vårfrukörka', Kirigami-teknik, outer dimensions including frame: 46x40 cm,
Gratulationskort. Signerad, daterad 1828, "Gifet af jungfrun Maria Lundholm, Vårfrukörka", Kirigami-teknik, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
600
SEK 900
Monday January 23 2023
at 20:43:57
400 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr